Yataş Yatakta Yumuşama Var

Ersun Ersun3 hafta önce

Kasım 2019 'da  Yataş 'dan 2 blue Star yatak aldım. Birisinin ebatı 160 X 200 diğerininki 150 X 200. 160 X 200 ebatlı yatak tam istediğimiz gibi sert ve çökme yapmıyor. 150 X 200 ebatlı yatak yumuşak ve yatınca çökme yapıyor. Bu da bel ve sırt ağrılarına sebep oluyor. Bu zaman zarfında 4 ay da evde bu yatak kullanılmadı. Şehir dışındaydık. 150x200 ebatlı yatak için şikayetimi bildirdim yatak incelendi 2 haftayı geçti resmi bir bilgi gelmedi. Daha sonra "yatağın değişmeyeceği tamir edileceği "müşteri temsilcisini aradığımda öğrendim.

Yeni alınmış 2 adet Blu Star yatak var. Biri çok sert tam istediğimiz gibi diğeri yumuşak ve rahatsız edici. Daha 9 ay olmuş 4 ay yatılmamış yeni yatak tamir edilir mi?

Gelişme :

2 hafta önce

Hiçbir gelişme olmadı

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ersun 2 hafta önce

Tekrar tekrar şikayet etmek istiyorum. Sistem izin vermiyor. "uykumuz sağlığımız için çok önemldir" diyorsunuz "müşteri memnuniyetini temel ilke edindik diyorsunuz fakat bir müşteriyi sırt ve bel ağrısı ile ortada bırakıyorsunuz. 20 seneye yakın blue Star kullanıyorum. 18 sene önce aldığım yatağı hala atmadım yazlıkta kullanıyorum. Fakat yeni üretilenlerde herhalde sıkı kontrol olmuyor. Her şikayette kalıplaşmış yazınız olan "müşteri temsilcisi sizi arayacak" diyorsunuz arayan olmuyor. Telefonunuza bir numara geliyor o kadar. Ben teknik yetkili bir elemanla konuşmak isterim. Eylül ayında yaptığım şikayete bir rapor bile yollanmadı. Gelen arkadaş elleri ile yatağa basıyor ve problemi anlıyor. Böyle bir şey olamaz. Yatakta birkaç gün yatacaksın bel ve sırt ağrısı ile uyanacaksın o zaman anlaşılıyor. Diğer (160x200 de aldım) sert ve ortopedik yatağa göre (150x200 yatak) yumuşak ve yaylar içinde olduğunuzu hissediyorsunuz. Yep yeni yatağı tamir edilmesini istemiyorum bu yatak alındığından beri rahatsız edici. Mukayese gayet kolay 2 aynı marka blue Star yatak var. Çok bariz anlaşılıyor. Fabrika yetkilisi de üretimi görmek için gelebilir. Yatağımın değişimini istiyorum. Saygılarımla,

profile-icon Ersun 3 hafta önce

Firma olarak Yataş ı kınıyorum. Hala cevap alamadım. Niçin ürünün arkasında durmuyorlar. Bu ürünü defolu olarak mı kullanacağım.

profile-icon Ersun 3 hafta önce

Eski Yataş yatakları ki bende vardı en az 15-20 sene problem çıkarmazdı. Şimdi Yataş firması bile yatağının arkasında durmuyor ve yeni bir yatağı tamir faslına gidiyor. Şikayetimden itibaren bir yetkili bile aramadı ve arayacağını da zannetmiyorum.

Yataş Logo Yataş 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler