27 Ağustos 2013 #1977691

Yataş Yatakta Deformasyon Oluştu!

Kalitesine sonsuz güven duyduğum ve en kaliteli diye satılan Yataş marka yatağı bazasıyla birlikte 2.5 yıl önce satın aldım. Amacım yıllarca kullanmaktı. Fakat satın aldığım çift kişilik yatağın tam ortasında bir metre uzunluğunda sırt oluştu. Yatağın incelenmesi için Müşteri hizmetlerini aradım. Servis için para istediler. Yataş yatağın bu denli kalitesiz ve kısa süre zarfında deforme olması ürünün ayıplı olduğu anlamına gelir.


Kalitesinden zerre şüphe etmek istemediğim Yataş marka ürünün incelenmesi için garanti süresini devreye sokup servis ücreti talep etmesi açıkçası benim Yataş'a olan güvenimi sarsmıştır. Tekrar Yataş diyebilmek için gerekli ilgiyi bekliyorum.

Celal 455 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı Tüketici Korunması Hakkında Kanun gereği ve Garanti Belgesi'nin Garanti Şartları 1. Maddesi uygulanır (Garanti süresi, ürün teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıl devam eder). Garanti süresi tamamlandıktan sonra Servis Şartlarında belirtildiği şekilde ( garanti süresi tamamlandıktan sonraki servis hizmetleri , ücret karşılığı yapılır) işlem yapılır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön