sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Yatak Yaylarının Kayması

Fatih Fatih16 Aralık 2019 21:26

3 sene önce almış olduğum Yataş Seven-Z Lateks yatağımın tek tarafında oluşan çökmeden kaynaklı servis yazdırdım ve 2 hafta uğraşlarım sonucunda servisten gelindiğinde yatağımın içindeki paket yayların kaydığını söylediler, işin komik ve saçma tarafı servisin yatağı 3-4 kez halı silkeler gibi silkeleyerek yayları kaydırmaya çalıştılar, böyle bir şey nasıl olabilir hala aklım almıyor. Birkaç gün sonra 05412427833 numaralı Aydın-Muğla servisini aradığımda yatağı nakliye sırasında dikey taşıttığınız için sizin hatanız olumsuz sonuçlanmıştır cevabını aldım, hakkımı aramak istediğimde hanımefendi suratıma telefonu kapattı ve tekrar aramama karşı hiçbir şekilde telefonlarımıza cevap vermemektedir, bu nasıl bir iş ahlakıdır müşterinin suratına telefon kapatmak! Bir ürün satana kadar ilgili davranıp sonrasında ürününün arkasında durmamayı sizin gibi bir firmaya gerçekten yakıştıramadım. 4 sene sünger 10 sene yay garantisi veriyorsanız eğer, garanti kapsamında onarımı yapılmalıdır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fatih 17 Aralık 2019 15:16

Üzülerek yazıyorum ki sadece elinizdeki yazıyı kopyala yapıştır yapıyorsunuz, hiçbir şekilde ne destek ne de yardımcı oluyorsunuz sadece haklısınız diyerek geçiştirme politikası uyguluyorsunuz. 10 yıl garanti veripte kullanıcı hatası demek çok basit, biz bu yataklara amuda kalkıp da yatmıyoz ki kullanıcı hatası olsun... Müşteri hizmetleri ve servis ağı bu kadar kötü ve ilgisiz bir firma görmedim. Bir daha bırakın Yataş almayı dükkanın önünden bile geçmem!

Yataş Logo Yataş 17 Aralık 2019 10:03

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler