Yataş Yatak Ve Baza Sorunu

Taner Taner03 Şubat 20:10

19.10.2019, 21.11.2019 tarihlerinde Kentpark ve Bilkent Yataş mağazalarından Blue Star Yaylı Yatak ve somni Baza-Başlık satın aldık. Sommi bazanın söylenilen gibi üretilmediğinden baza New conform Plus Baza ile değiştirildi. Yeni eve taşınıldığından dolayı yatak ve baza son 40 gündür kullanılıyor. Baza kenarlarını tutan plastik aksam parçalandı, servis çağrıldı; güya daha sağlamıyla değiştirildi oda 5 gün geçmeden kırıldı. Yatak bayilerde gördüğümüz gibi sert ve muntazam değil yumuşak, yatak telleri alez kullanılmasına rağmen oğlumun sırtına batıyor, yanları gevşemiş bel vermiş durumda (yanlarda tel olmadığını söylenmesine rağmen tel elle tutulmaktadır.), yatağın ağzı yüzü kaymış durumda gelen yetkili personel olayı görmesine rağmen Yataş yetkilileri onarım yapılarak yardımcı olunabileceği neticesini iletmiştir.

İade talebimiz karşılanmamış, yatak nasıl onarılabilir bir tüketici olarak bu şekilde sunulan hizmeti kabul etmek zorunda değiliz. Baza onarımından sonuç alınamamışken bu şekilde sunulan onarım kabul edilemez. Acilen satın alınan ürünlerin para iadesi yapılarak memnuniyetinin sağlanılması yönünde değerlendirilmenin yapılarak bilgi verilmesini rica ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 05 Şubat 13:52

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler