Yataş Yatak Uyunmaz Hale Geldi Sesten

Alen Alen 2 ay önce

Ben bundan yaklaşık tam hatırlamıyorum ama 1 yıl olmuştur sanırım Yataş'tan baza ve yatak aldım. İlk geldiği günden bazada ufak tefek sesler vardı gacır gucur gibi çok önemsemedim fakat 1 ay içinde sesler öyle bir hal aldı ki yatak uyunmaz hale geldi sesten servis talebinde bulundum 4,5 ay sürdü gelmeleri geldiler sorun yok yazıp gitmiş gelen servis kafasına göre sonra bir daha çağırdım bu sefer kısa sürdü 1 ayda falan geldiler, baktılar evet sorun var bunda dediler. Değişim kararı çıktı. Sonra yenisi geldi ilk başta 1 ay sonra ufak ufak ama ondan da sesler gelmeye başladı. Sonra tekrar zamanla dayanılmaz bir hal aldı.

Tekrar servis çağırdım geldiler yine değişim kararı çıktı 1 hafta içinde değiştirdiler toplam 3 kere değişti baza şu anda yine ve yine var olan baza da ayn sorunlar var ama nasıl bir ses inanamazsınız. Hani böyle eski evlerde 60-70 yıllık tahta yataklar olur ya neresine dokunsanız gacır gucur ses gelir aynı o durumda tekrar baza. Artık yıldım ve bıktım servisi aramayacağım yine gelseler yine değişim çıkacak hatalı belli ve bu ürünün hepsi hatalı sanırım çünkü ses hepsinde aynı noktalardan geliyor zamanla. Bir daha mı asla ama asla kör bile olsam yanlışlıkla bile Yataş mağazasına girmem ve hiçbir tanıdığımı göndertmem.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 2 ay önce

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler