08 Ekim
#12750101

Yataş Yatak Tamir Edilebilen Bir Ürün Değildir.

2 yıl önce Yataş'ın pahalı yataklarından olan Five z modelini almıştık. Öve öve bitiremedikleri yatak deformasyona uğradı. Ayrıca sağlığımızdan da etti. Deformasyona uğrayan yatak için servis istedik geldiler yatakta bir sıkıntı olduğunu kendileri de gördü fotoğraflarını çektiler tamire gideceğini söylediler. Bu yatak şişme yatak mı ki tamir edilecek?. Bu yatağın tamiri olmaz! Yatak tamir edilebilen bir ürün değildir. Yatakta fabrikasyon hata var. Bu yatağın sıfır başka bir model yatakla değiştirilmesini talep ediyorum.
Şunu da belirtiyim gelen kişiler gerçekten yataktan anlayan kişiler mi yoksa sorulardan bıkmışlar mıdır bilemiyorum sorduğum hiçbir soruya cevap veremediler tek söyledikleri yatak normal değil. Bize gelen yatak resmen hatalı yatakmış insanlar sağlığından olmasın Yataş'a yakışmıyor. İnternet sayfanızda 43 Yıllık Güven yazıyor Bizde “üstün” Yataş markasına güvendik...

Tolga Tolga 1.313 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tolga17 Ekim

    Bu yatak 2 yılda deforme olmuş tamirde etseniz değişen olmayacak 10 yıl garanti diyorsunuz verdiğiniz sözleri tutmuyorsunuz beni oyalayıp duracaksınız getir götür getir götür mü yapacağız bu nasıl bir satış anlayışı. Ayrıca nerede yatarsanız yatın diyorlar tamire giden ürün ne zaman geleceği belli değil.

  • Tolga17 Ekim

    Kesinlikle çok katılar hiç memnun değilim yaklaşımlarından. Üstün Yataş garantisi diyorsunuz ben yatağın bir üstünlüğünü göremedim. Kaç gün geçti bekliyorum daha ne kadar bekleyeceğim? Garanti süresi dolana kadar mı?

  • Yataş Temsilcisi08 Ekim

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları