Yataş Yatak Ölçüsüne Uymayan Alez İadesi Reddedildi

Yusuf Yusuf21 Ağustos 12:50

04.08.2020 tarihinde Trendyol'dan 180x200 ölçülerinde alez satın aldım. Ürün yorumlarında hep bir ölçü büyük alınması tavsiye edildiği için 160x200 ölçülerinde olan yatağım için bu ölçüyü satın aldım. Ürün yatağımıza büyük geldi ve 2 gün sonrasında ise iade için geri gönderdim. Fakat iadesi paket açılmış olması sebebi ile reddedilerek geri gönderildi.

Yatak için alınan alezi açmadan ölçüsünün tam olup olmadığını nereden bilebilirim? Üstelik yine Yataş satıcısından aynı gün 160x200 ve 180x200 ölçülerinde 2 adet uyku pedi de satın aldım ve ölçüsü olanı kullanıyorum diğerinin iadesi kabul edildi. Ayrıca iadesi reddedilen ürünün yatağımıza uyan boyutunu Hepsiburada da bulduğum için oradan satın aldım.

Tüm bu satın almalarımdan anlaşılacağı üzere hiçbiri keyfi değil ve toplam 4 adet üründen ölçüsü uyan 2 adedini kullanmaya devam ediyorum. Reddedilen ürünün de iadesini istiyorum, aksi takdirde hakkımı Tüketici Hakem Heyeti yoluyla arayacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 22 Ağustos 11:57

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler