Yataş Yatak Memnuniyetsizliği

Sinan Sinan16 Ocak 10:54

08.01.2020 tarihinde İstanbul Avcılar yan yolda bulunan satış noktasından Yataş Wedding Premium model yatak satın aldım almaz olsaydım keşke!

Ciddi derecede bel boyun ve sırt ağrılarına sebep oldu 3 gün sonra satış noktasına şikayetimizi dile getirdiğimizde ben olsam bu yatağı almazdım yatak testi yaptırmadınız ne istediyseniz onu sattım gibi bir yanıt aldım. Yatak testi diye bir olay vardı neden tarafıma bilgi verilmedi? Satıcının saygısız tavırları da cabası beğenmediyseniz başka yatak alın dedi!

Ne yani her 3 günde 3000 TL para verip yatak mı alalım dediğimde geçmiş olsun deyip arkasını döndü, aldığım ürün ayıplı mal hatalı üretim orta kısmı yüksek sağ ve sol yanı düşük bırakın rahat yatmayı gece yataktan düşmemek için ayrıca çaba sarf etmeniz gerekli oysaki satarken 15 gün deneme süresi var memnun kalınmadığı takdirde değişim sözleri vardı ama hepsi yalan dolan hem param gitti hem de sağlığım ne yazık ki muhatap yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sinan 22 Ocak 11:19

Yataş Enza Home 40 yaşıma geldim böylesine yalancılık ve inkar üzerine çalışan bir firma görmedim Ayıplı ürün satıyorlar sonrada ürünün arkasında durmuyorlar ilke ve politikaları ürünü satana kadar sonra hiç muhatap yok 10 gündür yaşattıkları rezillikte cabası Size verdiğim para haram olsun Allah'ın adaleti Şaşmaz fazlasıyla çıkar inşallah sizden

profile-icon Sinan 21 Ocak 18:27

Gönderdiğiniz teknik ekip geldi gelen arkadaşların yaklaşımı tamamen inkar üzerine yani malınızın ayıbını kabul edip kılıf uydurmaktan başka bir çabaları yoktu sağ olsunlar soru bazada baza lateli denildi (late bazadaki sıralı tahta) lateli bazadan dolayı Yataş merkez garanti kapsamı bırakıyor denildi bende hemen satış noktanız Enza Home Yataş bayinize gidip oradaki bazalara baktı bir de ne göreyim bazalar lateli. Şaka gibisiniz hem satıp hem de bu baza uygun değil diyorsunuz 👏🏻👏🏻 2 gündür yatağı oturma odasında yere serdim orada yatıyorum ama sorunum devam ediyor şimdi de ev bozuk evi değiştirin mi diyeceksiniz merak ediyorum!

Yataş Logo Yataş 17 Ocak 09:32

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler