19 Kasım 2015

Yataş Yatak İçin Yetkili Servisin Hala Gelmemesi!

Geçen sene Yataş Bartın bayisinden yatak aldım. Yatağın kışlık tarafını kullanmama rağmen sıcak tutmuyor buz gibi. Servis kaydı oluşturdum, 3 hafta olmasına rağmen hala bir yetkili aramadı.
Yataş gibi kurumsal firmaya yakıştıramadım. Bilseydim bu ayrıntıyı Yataş'ı tercih etmezdim.


Koskoca Karadeniz bölgesine Ankara'da ki bayi bakıyormuş. Örnek olarak Artvin de şikayetçi bir müşteri olsa Ankara'dan gelen ekip bakacak. Ne zaman gelecek? Bartın Ankara 5 saat. 3 haftadır gelemedi ekip. Bir daha Yataş mı aman? Karadeniz'li hemşehrilerimin bu ayrıntıyı bilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ramazan 401 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan23 Kasım 2015

    Bugün Kasım ayının 23ü, size kaydı ekim ayının 30 unda bıraktım. Tüm karadenizdeki vatandaşlara söylemek istiyorum ki, alacağınız yatak için teknik servis Ankara'dan geliyor ve 1 ayda gelmiyor. Bunu dikkate almanızı rica ederim.

  • Yataş Temsilcisi20 Kasım 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön