21 Haziran 2013
#1860484

Yataş Yatak Elyafında Yırtık!

Daha öncede şikayette bulundum ve hiçbir olumlu cevap alamadım. 1200 TL' ye aldığım yatak elyafında ufak bir yırtık oluştu. Yatağı alalı 4 ay olmuştu. Bana yazılı ve sözlü olarak ücretli değiştirebileceklerini ilettiler.


Büyük firma diye yatak, yorgan ve yastıklarımızın hepsini Yataş' tan almıştık. Ama artık asla ve asla bez parçası bile almam. Üstelik müşteri ile irtibatınız, açıklamalarınız hiç profesyonelce değildi. Çok büyük hayal kırıklığı yaşadım. Her yerden şikayet edeceğim gerekirse de yasal sürece başvuracağım.

Serpil Serpil 761 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi26 Haziran 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler