Toplam çözüm sayısı
..
Yataş ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
1 Destekçi

Yataş Yatak Çökmesi Ve Baza Sandığının Hatalı Üretilmesi

587görüntüleme
Mustafa
Mustafa 11 Ocak 16:35

23/06/2020'de Yataş yetkili satıcısından bir yatak, baza ve başlık (baza ve başlık daha sonra teslim edildiği için bu ürünlerin fatura tarihi 06/07/2020 dir.) satın aldım. Yatakta çökmeler oluştu. Servisi aradık geldi baktılar yeni ürün vücut şeklinizi alıyor, yatağı çevirin, altüst yapın sorun devam ederse tekrar servisi arayabilirsiniz dediler. Sorun artarak devam etti ve yatak iyice çöktü. Servisi aradık tekrar geldiler incelediler ve bazanın bir tarafının diğer taraftan yüksek üretildiğini tespit ettiler. 

Yatağın da bundan kaynaklı çöktüğünü, baza tamir edilirse yatağın da düzeleceğini ilettiler. Bende tamirat yapılmasını kabul etmeyerek, üretim hatalı ürünlerin değiştirilmesini talep ettim. Yataş Genel Müdürlük dahil her yeri aramama rağmen bir sonuç alamadım. Bunun üzerine Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvurmaya karar verdim.

Yataş Logo
Yataş12 Ocak 10:57

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler