18 Temmuz 2017
#8889101

Yataş  Yatak Bel Ağrısı Yapıyor ve İlgilenen Yok!

Bir yıl önce mağazanızdan aldığım yatak son 3-4 aydır son derece rahatsız edici hatta hiç abartmıyorum sabah yataktan uyandığım da belimi doğrultamıyorum. Yine hiç abartısız bir araba dayak yemiş gibi uyanıyorum. Servisi aradım gelen arkadaş sadece eliyle yatağı bir kere bastırdı ve dalga geçer gibi bu yatak ta sorun yok çünkü bastırdığımda elimle yatak kendine geliyor diyerek gitti.


Üzerinden üç hafta geçti kimse geri aramadı. Şu anda ben ikinci elden 100 liraya aldığım yatakta yatıyorum aslında çok da rahat rahat uyuyorum ancak size ödediğim paranın karşılığı 3-5 ay rahat uyumak için değildi ve ben hakkımı kimseye yedirtmem.


Yaşadığım bu problemi 3500 kişiyi aşkın Sunexpress Havayolları çalışanlarının bulunduğu ve yine Antalya 'da havacı camiasının çalışanlarının bulunduğu sosyal medya ortamların da altını çize çize vurgulaya vurgulaya yazacağımdan şüpheniz olmasın.

Muahmmet Muahmmet 2.099 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi18 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili 444 0 987 numaralı Yataş Müşteri hizmetleri hattımızdan hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Yataş Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları