Yataş Yatak Bel Ağrısı Yapıyor!

Sibel Sibel28 Ağustos 03:09

11 yıllık yatağımı 2 yayı batıyor diye gidip tekrar Yataş marka ile yeniledim. Ben kullandığım ürünün aynısını alacaktım ama satıcı arkadaş belimde fıtık olduğu için düşes serisinin çok iyi olduğunu iddia ederek ürünü bize sattı. 1,5 yıldır kullanıyoruz ama belim hala ağrıyor, sanıp üzerine düşmedim. Sonra fark ettim, koltukta yattığım zaman ağrıyla kalkmıyorum, yatakta yattığımda şiddetli bel ağrısı ve acıyla zar zor kalkabiliyorum. Aynı şikayet eşimde de başlayınca mağduriyetimizi bildirdik. 

Yataş'a eve gelip incelediler. Güya sadece yatağın yüzüne bakıp 90₺ bakım ücreti talep ettiler. Bir de değişen parça falan olsa anlayacağım da yatak bu yanı bu nasıl bir servis ücreti garanti süremiz dolmadığı için ücreti almadılar güya çok teşrif ettiler sağ olsunlar! Yataktan hiç memnun değilim. Eski yatağım blue Star serisiydi ve gerçekten çok rahat bir yataktı ne bir değişim ne de iade hiçbir şey yapılmadı. Böyle bir firma adı varmış ama sadece. Yataş bitmiştir artık bizim için. Sattıkları ürünün arkasında durmayıp bir de sizi böyle mağdur ediyorlar çok ucuzmuş gibi!

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 28 Ağustos 08:46

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler