18 Şubat 2019
#11605743

Yataş  Yatak Alımı ve Ödeme Sorunu!

Bursa Mudanya Enza Home Yataş Bayisinden 16.02.2018 tarihinde yatak aldım. Alımdan sonra Bonus Kredi kartımla ödeme yapmak istediğimde katalogları göstererek 12 taksit olmuyor mu dedim ve satış yapan yetkili faizlerin artışından dolayı en fazla 9 taksit yapabildiğini iletti ve ben ürünü 9 taksit olarak satın aldım.


Yataş ın kendi web sitesi ve müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmeler üzerine 12 taksit yapması gerektiğini ilettiler. Yetkili birinin bilerek yaptığı bu uygulamanın sıkıntısını ben neden çekmekteyim Yataş' a güvenerek gittiğimiz mağazada hayal kırıklığına uğradım resmen mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Halil Halil 7.711 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Halil27 Şubat 2019

  Yataş firmasından mağduriyet yaşadım kensilerinin hatasının sorumlusu ve zararlı çıkanı ben oldum. Memnuniyet ve mağduriyet konusunda 0 lar. Yataş ürünü alırken bir kez daha düşünmenizi öneririm Allah korusun bir mağduriyet yaşarsanız sonuç alamazsınız

 • Halil27 Şubat 2019

  Evet mağdur ettikleri için beni teşekkür ederim. Bir özür bile dıleyemıyorlar ve çözüm önerisi yok sadece yapacağımız bir şey yok deyip üstünü kapatıyorlar. Ürün alırken düşünün dfarklı alternatifleri değerlendirmenizi öneririm Çünkü madurıyetı gidermeyi beceremeyen bir firmanın malzemesini alacaksınız üstüne bu malzemeden memnun olmayı beklıceksınız.

 • Yataş Temsilcisi27 Şubat 2019

  Sayın HALIL C, İletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimiz tarafından hassasiyetle değerlendirilmiştir. Konu hakkında tarafınız ile iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, YATAŞ A.Ş Bize buradan da ulaşabilirsiniz; Web: www.yatasbedding.com.tr Hizmet Merkezi: 444 0 987

 • Halil27 Şubat 2019

  Yataş Mağazasından ürün aldım aldığım yerdeki personel e 12 taksit i göstermeme rağmen yapılamadığını faizlerden dolayı dedi (bir de eflasyonla mücadele kampanyaları var) bende mecburen 9 taksit yapmak zorunda kaldım. Sonra gerek Yataş'ın web sayfası gerekse mağazanın farklı şubelerinde bu konu telefonla sorduğumda 12 taksit yapıldığını söylediler. Firma sonra tarafıma dönüş yaparak mevcut aldığım ürünün karttan çekimini iptal edip tekrar 12 taksit çekmeyi önerdi ama kredi kartımda limit olmamasından dolayı bu işlemi yapamıyoruz. Çünkü kredi kartımdan 9 taksitli çekimi iptal ettiğimizde banka bana ödemeleri taksit taksit yapmakta bu sebeple 12 taksit le çekebilçeğimiz bir limitim olmadığı için bu konuyu mağazaya anlattım ama hala bir sonuç elde edemiyoruz Yataş ta problemim karşısında mağduriyetimi gidermek adına hiçbir şey yapmıyor.

 • Halil22 Şubat 2019

  Yataş Mağazasından ürün aldım aldığım yerdeki personel e 12 taksit i göstermeme rağmen yapılamadığını faizlerden dolayı dedi (bir de eflasyonla mücadele kampanyaları var) bende mecburen 9 taksit yapmak zorunda kaldım. Sonra gerek Yataş'ın web sayfası gerekse mağazanın farklı şubelerinde bu konu telefonla sorduğumda 12 taksit yapıldığını söylediler. Firma sonra tarafıma dönüş yaparak mevcut aldığım ürünün karttan çekimini iptal edip tekrar 12 taksit çekmeyi önerdi ama kredi kartımda limit olmamasından dolayı bu işlemi yapamıyoruz. Çünkü kredi kartımdan 9 taksitli çekimi iptal ettiğimizde banka bana ödemeleri taksit taksit yapmakta bu sebeple 12 taksit le çekebilçeğimiz bir limitim olmadığı için bu konuyu mağazaya anlattım ama hala bir sonuç elde edemiyoruz Yataş ta problemim karşısında mağduriyetimi gidermek adına hiçbir şey yapmıyor. Konuyu Tüketici Hakem Heyeti'ne taşımayı düşünüyorum.

 • Halil21 Şubat 2019

  Firma Tarafından bana çözüm olarak yaptıkları hata için 9 taksit i iptal etmek arkasından 12 taksitli satış yapmak ama bu mümkün değil 9 taksiti iptal ettiklerinde kartıma tutar aylık taksitler halinde yatacak buna bağlı olarak da kredi kartımda limit olmadığı için tekrar 12 taksitle urunu alamayacağım. Bu konu hakkında mağduriyetimi gidercek bir şeyler bulmaları gerektiğini ilettim. Ama bir sonuca varılamıyor halada geçiştirme zaman kayıplarıyla mağduriyetim giderilmedi üstüne de memnuniyetsizlik artmaktadır.

 • Yataş Temsilcisi19 Şubat 2019

  Sayın HALIL C, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. YATAŞ ailesi olarak her türlü taleplerinizin işleme alınması ve şikayetlerinizin çözüme kavuşturulması adına gereken hassasiyet öncelikli hedeflerimiz arasındadır. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili en kısa sürede tarafınızla iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, YATAŞ A.Ş Bize buradan da ulaşabilirsiniz; Web: www.yatasbedding.com.tr Hizmet Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları