20 Ağustos 2014

Yataş Yatağın Yayının Fırlaması!

2 yıl 3 ay evvel anneme aldığım yatağın yayı fırladı annemin bacağına battı. Değişim talep ettim ama kesinlikle kabul etmediler. Yatak dediğin ömürlüktür. 2 yılda yayı fırlıyor, artı servis kısmındaki arkadaşlar neredeyse telefonda dövecekler o derece. Bir daha asla Yataş almıyorum.

Satarken iyi ama üründe sorun olunca utanmadan müşteri suçlamak, üstüne ağır bir şey mi koydunuz vs gibi ithamlar gerçekten çok çok çirkin. Yatak yatıp uyumak için. Koskoca kadın yatağın üzerine ne koyabilir. Böyle müşteri memnuniyeti böyle satış sonrası hizmet gerçekten çok çok çirkin.

Zeynep 1.641 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep20 Ağustos 2014

    Müşter hizmelerinizle zaten görüştüm, hizme anlayışınızdan aslamenun kalmadım. Ayrıcatelefnda iletişime geçtiğim kişilerin çoğunun da tarzı çok kötü. Şikayeti olan ben sinrlenen onlar. Yatağımın tadilatını kabul etmiyorum. Gidip yeni bir yatak alacağım ve asla yataş gruptan birşey almayacağım, çevreme de ldırmayacağım.

  • Yataş Temsilcisi20 Ağustos 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön