15 Ekim 2016 #6694969

Yataş Yanlış Bilgi İle Satış

Yataş'tan 6 aylık kızıma bebek yatağı aldım. Alırken artık küçük karyolasından tutunarak kalkabildiği için özellikle ne kadar sürede teslim edileceğini sordum. Maksimum 10 günde teslim edileceğini söylediler. Bir diğer firma yine aynı gün içerisinde teslim yapabileceğini söylemesine rağmen, max. 10 gün dedikleri için Yataş'tan almaya karar verdim.


10 gün içinde gelmeyince önce bayiyi, sonra genel merkezi aradım. Genel merkez zaten teslim süresinin 20 ile 30 gün olduğunu söyledi. Bebeğimin güvenliğini de tehlikeye atarak, bana sırf satış yapabilmek için yanlış bilgi veren bayiyi genel merkeze telefon ve maille şikayet etmeme rağmen tarafıma dönüş olmadı. Anladım kadarıyla genel merkezde bu tarz satış politikasını destekliyor. Satış için kandırmak bir kere olur, bir daha asla...

Nail 1.164 Okunma

Cevaplar

  • Nail01 Kasım 2016

    Yataş max. 10 gün içerisinde teslim olacak dediği yatağı 36 gündür teslim etmiyor. Zaten yanlış bilgi ile satış yapmalarını şikayet konusu yapmıştım. 30 gün sonra beni arayıp bayii ile görüşeceklerini söylemekten başka hiçbir şey yapmadılar. İlk telefon görüşmemde 20 ile 30 gün içerisinde ürünü teslim ettiklerini, 2. görüşmemde 35 günde teslim edeceklerini söylediler. Bu süre daha ne kadar uzayacak acaba. Bu nasıl tutarsız bir satış prosedürü... Bu hafta içerisinde teslim etmezlerse ürünü iade edeceğim. Ayrıca Yataş ürününe sahip çıkmıyor ve şikayetler ile ilgilenmiyor, telafi etmeye çalışmıyor.

  • Nail24 Ekim 2016

    25 eylülde aldığım yatagim henüz teslim edilmedi. Mustero hizmetlerini aradığımda zaten daha önce gecikme nedeniyle yaptığım sikayetin kaydedilmedigini söyledi. O zaman hem bu durum hem de gecikme hakkında yeni bir kayıt olusturulmasini istedim fakat sipariş no olmadan bunu yapamayacagini söyledi. müşteri olarak bilmemin mümkün olmadığı no.yu benden isteyip bana kulfet yuklemeyen, şikayet kaydı aldigini söyleyip kaydı olusturmayan müşteri temsilcileri calistiran bu firmanın maalesef tüm birimlerinde yetersizlik ve ciddiyetsizlik mevcut. Esas konu yatagin parasını alıp 1 aydır Yatagi teslim etmemelerini daha şikayet kaydı olarak dahi olusturamadilar. Yatagi teslim edecekler mi merak ediyorum.

  • Yataş Temsilcisi15 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön