20 Haziran 2013
#1859878

Yataş Visco Şilte 3 Cm Dar 4 Cm Kısa Geldi 2 Aydır Sonuç Yok!

Yataş Eskişehir yolu bayiinden 180x200x7 cm Visco ped aldım. 25 günde teslim edildi. Ancak yatağın üzerine serdiğimiz de küçük olduğunu gördük. Ölçtüğümüzde 177 cm x 196 cm ebadında olduğunu görüp bayiyi aradım. Bir kaç gün sonra 2 görevli gelip ölçü tespiti yaptılar ve gittiler.


Üç hafta sonra bayiyi tekrar aradığımda sorunun çözüldüğünü zannettiğini belirtti ve tekrar kayıt aldı. Bir kaç gün sonra tekrar aynı elemanlar geldi ve tekrar tespit yaptılar ve Ped'in değişimini talep edeceklerini belirterek gittiler. Aradan üç hafta daha geçti ve değişen bir şey yok.


Anladığım kadarıyla her Ped'de %4 eksik malzeme kullanılıyor. Günümüz de bu kadar ölçü hatası yapılması normal değil.

Ali Ali 1.779 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ali08 Kasım 2016

  Yataş adına yakışanı yaptı. yat aş olarak kulağının üzerine yattı! Biz de elimizdeki kısa ürünü çekiştirerek kullanıyoruz. Yataş gibi sorumsuz firmalara rağmen Türk firmaları öncelikle tercih etmeye de devam ediyoruz. Bizim hırsızımız iyidir misali!

 • Ali07 Eylül 2014

  Bir buçuk yıl oldu ve YATAŞ henüz doğru ebatta üretim yapmayı beceremediler ki henüz arayan olmadı.

 • Ali23 Aralık 2013

  Geçen hafta Yataş müşteri hizmetlerinden aradılar ve firmalarının soruna çözümü bulmasından memnun olup olmadığımızı sordular. Sorunun çözülmediğini belirttiğimizde de şaşırdılar ve gerekli girişimde bulunacaklarını belirttiler. Beklemeye devam ediyoruz. Herhalde sonunda doğru ölçüde bir ürün getireceklerdir. Bu kadar zor olmasa gerekir.

 • Ali28 Ağustos 2013

  Hala bekliyorum. Yataş doğru üretim yapıp noksansız ürün gönderecek inşallah.

 • Ali24 Temmuz 2013

  Nihayet 23.07.2013 tarihinde yeni visco pad getirdiler. Ambalajını açmadan ölçtük ve yeni gelen ürünün de 173.5 cm x 198 cm ölçülerinde olduğunu tespit ettik ve kabul etmedik. Bu duruma yorum dahi yapamıyorum. Yataş için 180 cm x 200 cm üretim yapmak bu kadar zor, hatta imkansız ise ben bir şey söylemek istemiyorum. Anladığım kadarıyla Yataş firmasının üretim hattında çalıştırdığı ölçü almasını bilen bir eleman ve onu kontrol eden mühendisi yok. Ya da çalışanları; Yataş'ı küçük düşürmek için kasıtlı olarak eksik ölçüde üretim yapıyorlar. Tek açıklaması bu olabilir.

 • Yataş Temsilcisi26 Haziran 2013

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Bölge servisi tarafından ürün değişimi yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

 • Ali24 Haziran 2013

  Hala sonuç alamadım. Günümüz teknolojik ekipmanları ile %2 hatalı imalat yapmak; istemeden olabilecek bir sonuç değil. Yataş'ın bilerek ve isteyerek eksik ürün ürettiğini düşünüyorum.

Ziyaretçi Yorumları