09 Eylül
#12571589

Yataş Visco Bel Ve Sırt Ağrısı Yaptı

Geçen yıl bel ve sırt ağrıları şikayetini bildirmek suretiyle müşteri temsilcisinin yönlendirmesiyle Yataş Visco Ultimate yatak aldım. Ancak bel ve sırt ağrılarım azalacağına tam tersine arttı. Müşteri temsilcisine sorduğumda 15 güne kadar alışma süreci olduğu söylendi. Ancak bu süre sonunda da değişen olmadı. Sorunun değişmediğini tekrar söylediğinde ve yatağın değiştirilmesini istediğinde hijyenik açıdan mümkün olmadığı söylendi.


Biz yatağı alırken 1-2 dakika deneyerek aldığımızdan müşteri temsilcisinin sözüne itibar etmek zorunda kaldık. Şu an yatağı 1 yıldır kullanamıyorum. 2.700 TL ödeyerek aldığım yatağı çöpe atmaktan başka çarem kalmadı.

Mustafa Mustafa 1.063 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi09 Eylül

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları