Toplam çözüm sayısı
..
Yataş ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Şengül'ün şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

Yataş Ürünün Teslim Edilmemesi

907görüntüleme
Şengül
Şengül 15 Ocak 15:39

28.11.2020 tarihinde 1 adet Somni baza ve deep başlık ile 1 adet rina yaylı yatak siparişi verdim. Sipariş sırasında ürünün 24 günü içinde kargoya verileceği belirtilmiş, 24 iş günü sonunda telefonla arayıp teslim tarihini öğrenmek istediğimde de kendileri tarafından mesajla bilgilendirileceğim söylenmişti. 5.1.2021'de gelen mesajda ürünlerin 12.1.2021 tarihinde teslim edileceği ve teslimattan önce randevu için iletişime geçileceği belirtilmesine rağmen ne arayan, ne gelen oldu. 13 Ocak'ta telefonla bilgi almak için aradığımda ise baza ve başlığın 3 Mart'ta teslim edileceği söylendi. İtiraz edince teslimatla ilgili birimden arayacaklarını söylediler. Hala ne arayan, na de konuyla ilgilenen var. Bugün (15.01.2021) tekrar arayıp siparişi iptal ettim. İnşallah paramı iade etmek için de 1,5 - 2 ay beklemezler.

Yataş Logo
Yataş18 Ocak 17:54

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

Şengül
Şengül18 Ocak 19:51

Öncelikle geç de olsa sesimi duyduğunuz için teşekkürler. Ancak bu aşamadan sonra çözüm için yapılabilecek tek şey ürün için ödediğim bedelin en kısa sürede iade edilerek mağduriyetime son verilmesidir. Bu konuda gereken hassasiyetin gösterilmesini rica ediyorum. İyi günler.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Hüseyin
Hüseyin18 Ocak 13:52
 

Aynı durum bende var. İptal ve ücret iadesi istedim. Onu da martta yapacaklar utanmasalar! Haber bekliyorum hala onlardan!

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler