Yataş Ürünüm Teslim Edilecek Denildi Ancak Edilmedi

Filiz Filiz27 Mart 12:58

Yaklaşık 2 ay önce Kocaeli Enza Home mağazasından 2 adet Yataş yatak baza ve başlık aldım. Başka bir şehre taşınacağım için bana bir gün verdiler ve öncesinde her aradığımda o günü teyit ettiler. O gün geldiğinde ben teslim edilecek ile gittim 6 yaşında çocuğumla ancak teslim edilmedi bilgi verilmesi. Mağaza telefonlarımıza çıkmadı. Müşteri hizmetleri 1 hafta sonrasını belirtti ve biz çocuğumla bomboş evde bekledik ama bir hafta sonra da gelmedi. Müşteri hizmetleri telefonda sürekli yalan beyanda bulundular. Hala teslim edilmiş değil. Hakkımı her yerde arayacağım. 

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 27 Mart 16:18

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Serdar 01 Nisan 14:31  

    Neden bu şikayetleri okuyunca hiç şaşırmıyorum acaba. Müşteri Hizmetleri her zaman bayi tarafında ve Bayi yi kolluyor. Çözüm merkezi maalesef çözüm olmuyor. Oyalama taktiği.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler