29 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9296934

Yataş  Ürünlerin Teslimatı Konusunda Bilgi Veren Yok!

Yataş. Kimi kime şikayet edeyim. Ülkede kanunlardaki açıklığı gayet güzel kullanıyorlar. Parasını peşinen alan Yataş, ürünü 45 gün içinde teslim diye bizi uyutup, parayı bir güzel alıp işletiyor. Ankara Batıpark Yataş 'dan aldığım koltuk takımı ve masa, sandalye yi 45 gün dolmasına, firmanın satış yerine gitmeme, Yataş'ın müşteri temsilciliğini aramama rağmen, ürünlerim nerede hazır mı değil mi bilgi verebilen yok. Bir de komikçe fabrika çok yoğun ulaşamıyoruz, telefonları açmıyorlar diyorlar. Komikler, hem de çok. Eğer almaktan vazgeçer isem 25 gün içinde paramı iade edeceklermiş. İnsanın bu kadar saf yerine konulduğuna inanamıyorum.


Paramı peşin al, ürünü söz verdiğin sürede teslim etme, arayıp özür dileme, biz arayınca saçma sapan şeyler söyle ve sözünde duramayan bir firma 25 gün sonra hiç utanma olmadan tek yapacağı şey 25 günde paramı iade etmek. Bu mu kurumsallığınız?

İbrahim İbrahim 2.335 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim31 Ağustos 2017

    Sizden hala daha bir cevap ya da bilgi alamadım. Maalesef

  • İbrahim29 Ağustos 2017

    Müşteri hizmetlerini 2 kez aradım, gene şikayetiniz alindi yalanindan başka yapılan bilgi verilen bir şey olnadi ki. İsiniz gucunuz insani oyalamak.

  • Yataş Temsilcisi29 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili 444 0 987 numaralı Yataş Müşteri hizmetleri hattımızdan hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Yataş Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler