31 Ekim 2016 #6827385

Yataş Ürün Teslimatı Problemi

02.10.2016 tarihinde Yataş Ankara mango inşallah. Mobilya tic. Aş. Batı park bayiinden2 ad. 90× 190 düşhess yatak aldık. Satış temsilcisi yatakların 10 güne geleceğini ancak sözleşmeye herhangi bir olumsuzluk yaşamamak için 21 gün yazdığını söyledi. Bugüne dek teslimat yok. Tarihin dolmasından itibaren defalarca aradık. Bu hafta bu gün geçiştirildi. Biz döneriz dönen yok. En son bugün ulaştığımızda biri geldi diğerinde kumaş sıkıntısı var denildi. Yatası seçtiğime bu sorumsuzluklardan dolayı pişmanım. Bir sıkıntı olabilir ama en azından aramalarımıza karşılık dönülür mantıklı bir açıklama yapılabilirdi. Adına yakışmıyor Yataş!

Çağatay 1.944 Okunma

Cevaplar

  • Çağatay04 Kasım 2016

    Yapılan telefon görüşmeleri sonucu bize söylenen, zaten teslimatın 21 ila 45 gün arasında olacağı, bu yüzden gecikme durumunun henüz oluşmadığı. Bu durumda sözleşmedeki 10 günlük teslimat süresi tamamen tüketiciyi aldatmaya yönelik. 2 yataktan 1 tanesi dün teslim edildi. (Tam 1 ay sonra) Diğer yatağımız ise Yataş firması kumaş sıkıntısını çözünce gönderilecekmiş. Bu kadar kurumsal bir firmanın kumaş sıkıntısı yaşadığı kulağa gülünç gelse de maalesef durum bu.

  • Yataş Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön