13 Temmuz 2015

Yataş Ürün Kusurlu Olmasına Rağmen Geçiştirici Çözümler

Ben 1 sene önce Yataş Ayda köşe takımınızdan aldık. Fakat 1 sene olmadan üzerlerindeki süngerler de kayma deformasyon meydana geldi. Aradık 20 güne gelecekleri söylendi fakat geldiler ve köşeyi sokup içine baktıklarında süngerin kalkması kaymasından dolayı şu an için bir şey yapamayacaklarını söylenip 1 ay sonra kumaş istenip tekrar gelecekleri söylendi.

2 köşede de kayma olmasına rağmen sadece 1 tanesinin kumaş örneğine göre getirecekleri anlaşıldı. Bir kere bu çözüm her iki kumaşın aynı renkte olmayacağının iki koltuğun renk olarak uyuşmayacağı bilinmesine rağmen bu şekilde bırakılıp gidilmiştir.

Bizler firmanın garanti özelliğine güvenerek sizi tercih etmemize rağmen baştan savma çözümlerle geçiştirmeniz tamamıyla müşteri memnuniyetini sağlamadığınız göstermekte. Bu konuyla ilgili her yere şikayetimi bildireceğimi belirtmek istedim.

Uğur 481 Okunma

Cevaplar

  • Uğur04 Ağustos 2015

    Yaklaşık 3ay önce köşe takımı ayda ile ilgili sorunları firmaya bildirdiğimiz halde halen bir çözüm bulunamamıştır. Yataş nın bu baştan savma çözüm yönteminden dolayı gereken yerlere şikayetimi bildirip gerekenin yapılıp aranacağım söylendi ama hala bu ilgisiz tavırların sonucu yoktur. Garantisinden dolayı tercih etmiş bulunduk fakat doğru bir tercih olmadığını bize gösterdikleri için firmayı daha üst birimlere iletecegimi bildirmek isterim

  • Yataş Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön