11 Eylül
#12572449

Yataş Üç Ay Oldu Hala Yatağı Teslim Etmedi

3 ay önce İnegöl Enza Home - Yataş'tan yatak aldım sözde 30 günde gelecekti 3300 lirayı aldılar 3 aydır gelmedi yatak, müşteri hizmetlerini arıyorum hiç kimse açmıyor, sürekli iki hafta sonra gelecek diyorlar yatağı falan da istemiyorum artık paramı iade edin.

Heyran Heyran 1.005 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Heyran2 g

    19.06.2019 Yataş Enza homdan Hüseyin Narın adına yataq sipariş verdik. 30 iş günü gelcej dediler 3 ay geçti hala ne zaman geleceyi ile ilgili gün vermediler. 30 iş günü aradığımızda İlk arabayla gelecek dediler,3 ay sonra, bugün aradım yine aynı cevabı veriyorlar, İnegöl Yataş hiçbir şekilde ilgilenmiyor. İnsanları kandırmaga utanmıyor musunuz?

  • Heyran11 Eylül

    Biz bugün Bursa İnegöl bayinize gitdik, sorumlu çocuk behaneleri üretdi. Mağdur olan bir sürü insan var. Kendinize çeki düzen vermeniz gerekiyor.

  • Yataş Temsilcisi11 Eylül

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları