Yataş Tüm Ürünleri Çok Kötü

Yusuf Yusuf22 Mart 22:55

Daha önce aynı firmanın ürünleri geç teslim ettikleri için şikayetçi oldum asıl sorun bundan sonra başladı. Göndermiş oldukları ürünlerde 2 baza kırık yatağın başlığı da sorunlu geldi bununla birlikte ürünler geldiği günden bu Yana 2 ay geçti yatakta tüylenme baza başlıkta aynı keza tüylenmeden kaynaklı sürekli bir toz ve biz aldığımız yatakta yatamıyoruz 1 ayda 2 kez servis kaydı açtık ikincisi halen gelmedi. İlk geldiklerinde de servise gelen arkadaş olabilir kararı mağaza verir dedi bunun üzerine mağaza ile irtibata geçtik haklısınız sizin yanınızdayız sorunları çözeceğiz prosedürleri alamıyoruz dendi yarın da gelip yataklarını baza başlıklarını geri almazlar ise Sağlık Bakanlığı dahil olmak üzere tüm kurumlara şikayet edeceğim. 

1 aydır yatak odamıza giremiyoruz gönderdikleri ürünler yüzünden. Konuyu yarın tüm yetkili kurumlara bildireceğim. Bu arada geç teslimat için özür amaçlı tanesi 15 TL olan 2 yastık gönderdiler iade ettim.

Cevaplar

profile-icon Yusuf 04 Nisan 13:35

Yataş ta rezalet devam ediyor, Bozuk kırık hatalı gönderdikleri ürünleri utanma belası iade aldılar şimdi de parayı iade etmiyorlar, Yeni ürün alacakmışım, Bugün itibari ile mahkemeye veriyorum bu firmadan ürün almayın arkadaşlar.

Yataş Logo Yataş 23 Mart 09:09

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

profile-icon Yusuf 22 Mart 22:59

Bu arada ürünler geleli yaklaşık 1 ay oldu yanlış olmasın.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Shiba 23 Mart 22:09  

    Maalesef aynı yataktan bizde aldık hiç memnun değiliz hem terletiyo hem de çökmeler mevcut

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler