26 Ağustos 2015

Yataş Teslimat ve Kalite Sorunu!

26.07.2015 te peşin olarak almış olduğum ürünün teslim tarihi olarak 22.08.2015 i bildirdim. Satın alırken teslim tarihi olarak en geç 1 ay içinde elimde olacağı söylendi ancak şu an hala fabrikada olduğu ve eylül ayında teslim edileceği söyleniyor. 30 Ağustos'ta düğünüm var eşyalar yarım teslim edildi. Edilen eşyalarda hatalı ve 2'li kanepeden gacır gucur ses geliyor, yemek masasının kenarı zedeli. Ne hizmet kaliteli ne de malları kaliteli. Yataş hiç beklenildiği gibi bir firma değilmiş.

Gürkan 1.514 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan21 Eylül 2015

    Şimdi Yataş olarak beni tınlamıyorsunuz yaa 60 gün oldu mahkemede görüşünce tınlarsınız...

  • Gürkan16 Eylül 2015

    50 gün oldu hala bir kanepeyi teslim edemediniz. Keşke sizden almasaydım. Bağdat'tan sipariş versem 50 günde gelirdi. Ben bu kadar tırt bir firma görmedim. Anca tamam efendim ilgileneceğiz diyorsunuz. Bir insanın parasıyla rezil olmasına Yataş home denir bunu öğrenmiş oldum. Bir de yazmışsınız hassasiyetle değerlendireceğiz diye hassas haliniz buysa hassas olmayan halinizle seneye falan teslim edersiniz.

  • Yataş Temsilcisi26 Ağustos 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön