08 Ekim
#12750695

Yataş Teslimat Gecikmesi!

31 Ağustos 2019 tarihinde Diyarbakır şubeden yatak+baza+başlık aldık Gaziantep’te yaşadığımdan ötürü nakliyesi buraya olacaktı. 30-35 gün en geç olmak şartıyla teslim edileceği söylendi yani 1-5 Ekim arasında ürünlerimin gelmiş olması gerekiyordu ayın 5i hafta sonuna denk geldi diye dönül sağlanmadı yaklaşık 10 gündür her aradığımda farklı bir tarih veriliyor başta ekimin 10unda teslim edilecek dendi sonra aradığımda daha ürünümün yapımına bile başlanmadığını, ekim’in 10unda başlanıp 14ünde Kayseri’den çıkacağını söylediler artık ne zaman ulaşır yine net bir tarih veremediler. Kaldı ki daha fabrika ve mağaza arasında kopuk bir iletişim mevcut iki tarafta sürekli farklı tarihler ve farklı bahaneler üretiyor bu durum kurumsal bir firma açısından hiç hoş karşılanır bir durum değil. Biraz daha gecikme yaşanırsa mağduriyetimle alakalı gerekli mercilere başvurularımı yapacağım.

Keremhan Keremhan 1.188 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Keremhan13 Ekim

    Hiçbir şekilde olumlu ya da olumsuz dönüş sağlamadınız. Sizin gibi köklü bir firma olup bu denli müşteri odaklı çalışmayışınız hiç hoş karşılanır bir durum değildi.

  • Yataş Temsilcisi09 Ekim

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler