Yataş Teslim ve Yetersiz Servis Anlayışı!

Sabri Sabri23 Şubat 2016 16:10

Yataş'tan ocak ayı içerisinde yatak ve baza siparişi verdim. 10 -15 gün içinde gelir denildi. Neyse 26 gün sonra geldi ve yatak konulan bölümdeki sunta kırık çıktı. 12 Şubat'ta 5 gün veya 1 hafta içinde yeni bir sunta getirilip değiştirileceği söylendi. Aynı zamanda alt suntanın köşesinde de kırık mevcut. 12 gün sonra sadece üst sunta geliyor ve yanlış havalandırma delikli. Artık çıldırma noktasındayım. Sadece şikayetim ileteceklerini söylüyorlar. Kardeşim 12 gündür bu bazanın altını kullanamıyorum. Daha kaç gün sonra geleceği belli olmaz. Ciddi bir firma diye düşündüğüm firma resmen çuvallıyor. Böyle bir zihniyet olamaz. Kaç gündür mağdurum. Malları iade etmek için tüketici hakem heyetine müracaat edeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sabri 01 Mart 2016 09:31

Telefon görüşmelerimizde özürlerinizi ilettiniz ve en geç 29.02.2016 tarihinde mağduriyetimin giderileceğini belirttiniz. Gerçekten kurumsallığnıza hayran kaldım. Bu gün 01 Mart 2016 ve sizin müşteri temsilcileriniz halen mağduriyetimi gidereceklerini belirtiyorlar. Sayın yetkili şu an Mersin'de değilim eşim dün akşama kadar sizin gelmenizi bekledi. Siz en iyisi gidip malzemenizi alın ve paramı iade edin. Sizin bu ilginize yazıklar olsun demekten başka bir şey diyemiyorum. Gerekiyorsa beni arayacak kişinim yetkili bir müdür olmasını istiyorum. Şirketinizin bu vurdum duymazlığını kınıyorum.

Yataş Logo Yataş 23 Şubat 2016 16:48

Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler