Yataş Tesla Yatak Ağrı Yapıyor

Bahittin Bahittin26 Eylül 2019 15:03

Bir yıl önce eşim ve ben bel fıtığından muzdarip olduğumuz için Yataş'tan satış elemanın üstün pazarlama kabiliyetine kanarak Tesla yatak aldık. Birbirinden bağımsız yay sisteminin bizi çok rahat ettireceğini söyleyerek bize yatağı sattı. Önceleri yeni yatağa alışma süresidir diye artan ağrılarımızı önemsemedik. Bir yıl oldu, biz her gece aynı ağrılarla gecede birkaç kez uyanarak, her gün aynı sıkıntılarla bu yatağın kahrını çekiyoruz. 30 yıllık evliyiz.

Yataş'ın marka ve kalitesine güvenerek hep Yataş kullandık. Bu son aldığımız yatakta aldatıldık. Uyku kalitemiz önceki yataklarla kıyaslanmayacak kadar bozuldu. Yatak odamızdan kaçıp oturma odasındaki çek-yatlara kaçar olduk. Yatağımız halen ilk günkü gibi yeni, çünkü bize işkence aletiymiş gibi geliyor. Firmadan bir an önce bu konuda gerekli duyarlılığı göstermesini talep ediyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 26 Eylül 2019 15:07

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler