Yataş Tesla Sleep Tam Bir Fiyasko!

Dilek Dilek19 Eylül 14:39

Yataş online mağazasından Tesla sleep boyun şeklini alır rahat uyku sağlar manyetik içeriği var açıklamalı yastığından sipariş verdim. Yastık kaskatı boyun ve baş ağrısı yapıyor üstüne üstlük ve hiçbir özelliği yok.

 Hijyen dolayısıyla iade de edemiyorum. Ama çok pişmanım normal olarak bile kullanamayacağım bir yastığa para verdiğim için.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Dilek 21 Eylül 09:32

Yastığa zamanla alışacaksınız çözümünüz mü? Yastık vaat edilen özelliklere sahip değil. Sorun burda tamamen bu. Yalan yanlış içerik ve alakası olmayan bir ürün. Güvenilir bir firma olduğu için tercih etmiştim.

Yataş Logo Yataş 21 Eylül 09:20

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler