07 Ağustos
#12399966

Yataş Tesla Sleep Çift Kişilik Rahat Değil

Uykuyu çok seven ben uykudan nefret ettim. Sabah dayak yemiş gibi kalkıyorum. Bu kadar kötü yatak hastanede bile yok. Ürünü servise veriyoruz getirip götürüp hiçbir şey yok diyorlar. Çözüm yok. Belim kopuyor. Her gün ağrı kesici içmeden duramıyorum.

Samet Samet 13.592 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samet07 Ağustos

    Her. Türlü dönüş sağlıyosunuz zaten onda problem yok iletişim güzel yatak gdio geliyor çözüm hep aynı yatakta bir şey yok diyorsunuz teslim alıyorum yatıyorum yine yatılmıyor tüketici haklar mahkemesine artık son çarem bu kaldı yatağınız düzelse bn size nedendönüş yapıyım mutlu ve huzurlu bir şekilde uyurum teşekkür ederim ama yatağım problemli neden anlamak istemiyosunuz?

  • Yataş Temsilcisi07 Ağustos

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler