Yataş Tesla Modelin Kalp Rahatsızlığımı Etkilemesi!

Hüseyin Hüseyin15 Mart 22:11

17.07.2019 tarihinde Tesla model yatağı satın aldım ürün alınırken kesinlikle bana kalp sorunu yaşayan birinin bu yatağı almaması gerektiği söylenmedi kalp kapakçığımda yaşadığım sorundan dolayı ilaç kullanmaktayım ve bu yatak benim rahatsızlığımı dahada arttırdı sabah uyandığımda sırılsıklam terlemiş vaziyette kalkıyorum yatağı yazlarında aldığım ve yeni bir Eve geçtiğimi düşünerek terleme sıkıntımın bundan olabileceğini düşündüm lakin geçen süreçte durum değişmedi dahada artış gösterdi ve gün içerisinde de kendimi hem daha yorgun hem de nabız atışımın yükseldiğini hissettim doktora gittim ve holter takıldı gece yatarken nabzımın 130-140 'Lara çıktığını öğrendim.

Aldığım yatağı araştırınca bu konuda sıkıntı yaşayan tek kişi olmadığımı gördüm, kullanılan malzeme kalp sorunu olan kişilerde rahatsızlığa neden oluyormuş. Bunun üzerine Yataş servisini aradım durumumu anlattım 1-2 ayda daha kullanın sorunuz geçmezse servis yönlendirelim dediler. Durum değişmeyince tekrar servisi aradım servis talebimi ilettim gelen arkadaş haklı olduğumu bu yatağın bana uygun olmadığını söyledi ürünle ilgili fotoğraflar çekip rapor oluşturacağını değişim işlemimi gerçekleştireceğini ürünle ilgili almış olduğum mağazaya mail gideceğini ve oradan değişim yapabileceğimi söyledi ve evden ayrıldı.

10 gün sonra haber alamayınca müşteri hizmetlerini aradığımda öğrendiğim ki gelen arkadaş aynı gün fabrikasyon hata yok diyerek servis kaydını kapatmış bunun üzerine durumu tekrar anlattım ama servise gelen arkadaş kaydınızı bu şekilde kapatmış yapacağımız bir şey yok dendi tekrar Yeni Bir Servis gönderilmesini rica ettim tekrar servis geldi ve arkadaş zaten fabrikasyon hata olmadığını belirtmiş beni neden çağırdığınız terliyorsunuz diye yatak değişmez dedi ve gitti. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım yapabilecekleri bir şey olmadığını ifade ettiler sonuçta yatağı kullanmışım!

Yataş madem öyle tek tip yatak satsın neden farklı farklı özelliklerde yatak satıyorlar bana uygun olmayan bir yatağı bilgi vermeden sattılar ve bu yüzden 2.600 TL verip aldığım yatak yerine koltukta yatıyorum kullandığım ilacın dozunu arttırmak zorundan kaldım eğer Yataş yetkilileri burayı okuyorsa kendilerini Tüketici Mahkemesi'ne vereceğimi bilmelerini isterim belki bazı kişiler buna üşeniyor bilmediklerini için mahkemeye gidemiyor ama eşim avukat ve bu işin sonuna kadar gideceğim insanların sağlığıyla oynamanın bu kadar kolay olmadığını öğrensinler.

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 16 Mart 11:01

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Bekir 21 Mart 09:36  

    Şikayetiniz gayet normal, ben halının üstünde dahi uyuyan adam bu yatakta ağrıdan sızıdan uyuyamıyorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler