30 Ağustos 2013 #1985226

Yataş Teşhir Ürününü Yeni Ürün Olarak Teslim Ediyor!

ECOPA tipi gardrop'u Köşk Ticaret mağazasında teşhirde gördük. O üründen yenisini sipariş ettik ve parasını ödedik. Teslimatı cumartesi istedik. Öğleden önce gelecek olan ürünler akşama doğru geldi ve ürün komple çizik ve hasarlı.


Servis elemanları servis yazdırın, gelsinler deyip gittiler. Ertesi gün mağazaya gittik baktığımızda teşhir ürünü yok ve bize gelmiş. İtiraz edip ürünü iade edip paramızı geri istedik, mağazadaki elemanlar böyle bir yetkileri olmadığını söyleyip, muhatabımızın artık Yataş olduğunu söyleyip talebimizi ciddiye almadılar. Bir hafta geçti çözüm yok. Artık yasal yollardan hakkımızı aramaya karar verdik.

Yusuf 157 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön