Toplam çözüm sayısı
..
Yataş ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Günnur'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

  • profile
  • profile
2 Destekçi

Yataş 'tan Ürün Teslimi Yapılmıyor

675görüntüleme
Günnur
Günnur 13 Ocak 00:03
ÇözüldüÇözüldü
Günnur'un Teşekkür Mesajı
“Gamze hanıma ilgisi için teşekkür ederim”

22.11.2020 'de Antalya Liman Enza Home Yataş ®'tan 100x200 baza başlık yatak aldık. Hepsinin farklı zamanlarda geleceğini ve geç gelebileceğini, en son teslim tarihini için zaman veremeyeceklerini söylediler. Teslim tarihine de 45 gün yazdılar. 45 günü göze alarak ürünleri aldık. Bütün ürünleri tek defa da teslim almak istediğimi söyledim. 45 gün bekleriz hepsini en fazla diye düşündük. 45 gün dolmasına rağmen gelen ürünleri teslim etme gibi ya da gelmeyen ürünleri bildirme gibi bir durum söz konusu olmadı. 11.01.2021' de aradığımızda yatağın hala gelmediğini fabrikaya mail atıldığını, baza ve başlığı teslim edebileceklerini söylediler. 

Ben de baza ve başlığı teslim alacağımı yatak için ücret iadesi istedim. Mail gelir gelmez dönüş yapalım, bugün de bekleyin dediler. Ve ne o gün ne ertesi gün dönüş yapıldı. Hala ilgililer tarafından bilgilendirilmedim. Ödemeyi almaya yoğunluğumuzdan dolayı gidemedik. Yarın ödeme talebi için ilk fırsatta gitmek istiyoruz. Biz yazın aynı yataktan diğer çocuğumuz için almıştık o da 40 gün gibi sürede geldi. Kesinlikle bir yatak için 2 ay beklenmez, bekletilmez.

Yataş Logo
Yataş13 Ocak 09:25

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

Günnur
Günnur1 hafta önce

Gamze hanıma ilgisi için teşekkür ederim

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler