Yataş Star Yaylı Yatak Sağlığımızı Bozdu!

Şener Şener20 Ekim 2018 13:22

Yataş firmasından Haziran 2018 yılında Star yayyatak aldım. Eski yatağımda Yataş marka olduğu için uzun yıllar kullandığımdan değiştirirken yine bildiğim iyi marka ürün olsun diye dünyanın parasını verdim ve keşke almaz olaydım. Yatak çok sert ve yayları tüm vücutta hissediyorsunuz. Görüntü de hiçbir şey yok ama yatınca yaylar batıyor. Aldıktan sonra her sabah sırt ve bel ağrısı ile kalkmaya başladık. Sorunu aldığım yetkili satış noktası olan İzmir Üçkuyular Enza Home 'a bilirdim.

Ertesi gün servis görevlisi geldi, gözü ile inceleme yaparak yatakta çökme ve deforme belirtisi gözükmediği için garanti kapsamında yapacakları bir şey olmadığını, cayma hakkımı kullanmak istersem aldığım fiyatın yarısına iade alıp başka bir modelle üstüne fark vererek yardımcı olabileceklerini söyledi. Başka bir seçenek olarak da yatağın yumuşaması için üstüne ped önerdi sağ olsun. Sanki ben eski yatağın üstüne ped alıp kullanmayı bilmiyordum.

Yani diyeceğim o ki tamamen formaliteden bir kişi gönderiyorlar o da kendi elemanları olduğu için zaten haklı olan onlar yanlış yatak seçen ben oluyorum. Şimdi ne mi yapıyoruz, omurga sağlığımız bozulmasın diye koltukta yatıyoruz. Çok daha rahat ağrısız uyanıyoruz. Tanıdığım herkese alışveriş yapmamaları konusunda uyarıyorum. Yılların firmasının bu kadar düşük kötü malzeme ile üretim yapması çok üzücü.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 30 Ekim 2018 16:49

Sayın ŞENER D, İletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimiz tarafından hassasiyetle değerlendirilmiştir. Konu hakkında tarafınız ile iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, YATAŞ A.Ş Bize buradan da ulaşabilirsiniz; Web: www.yatasbedding.com.tr Hizmet Merkezi: 444 0 987

Yataş Logo Yataş 22 Ekim 2018 08:12

Sayın ŞENER D., İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. YATAŞ ailesi olarak her türlü taleplerinizin işleme alınması ve şikayetlerinizin çözüme kavuşturulması adına gereken hassasiyet öncelikli hedeflerimiz arasındadır. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili en kısa sürede tarafınızla iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, YATAŞ A.Ş Bize buradan da ulaşabilirsiniz; Web: www.yatasbedding.com.tr Hizmet Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler