Toplam çözüm sayısı
..
Yataş ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İlhami'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
  • profile
2 Destekçi

Yataş Sözleşme Sürelerine Uymama ve Şikayetlerle İlgilenmeme

574görüntüleme
İlhami
İlhami 15 Ocak 13:16

Aralık ayı başında Yataş firmasından yatak, başlık ve baza siparişi verdim. Baza bir hafta içerisinde gönderildi, ama yan droliti çatlak çıktı, diğerleri ise sözleşmeye göre 7 Ocak 2021 tarihine gelmesi gerekirken teslim edilmedi. Siparişlerin gecikmesi ve çatlak bazanın değişiminin de bir ay sürebilir denilmesi üzerine tüm siparişlerimi iptal ettim. Kabul edildi. Ancak 8 gündür hem merkezlerini hem de İstanbul baş bayilerini her gün aramama rağmen ayıplı ürünlerini teslim almadılar ve paramı da iade etmediler. Bu yüzden de bir aydır evimde kanepede uyuyorum.

Her aradığımda farklı bir bahane uyduruyor veya savsaklıyorlar. İnanılmaz bir durum, ses kayıtları ortada. Çok kötü bir satış sonrası hizmet sistemleri var ve ciddi olmayan bir müşteri ilişkileri anlayışına sahipler. Üstelik ürünleri de öyle denildiği gibi kaliteli değil. İşçilik ve malzeme kalitesi çok düşük. Bunları sinir olduğum için değil ama gördüğüm gerçeği diğer insanlar da görsün diye yazıyorum. Maalesef bizi koruyan bir sistem sözde olmasına rağmen özde yok. Ellerine düşünce süründürüyorlar. Neredeyse sıfır stokla çalışıp ürünü haftalar sonra üstelik gecikerek teslim ediyorlar.

 Dayattıkları sözleşmede gecikmeye karşı bir müeyyide olmadığı için çok rahat hareket ediyorlar. Bundan da hiç hicap duymuyorlar, Kul hakkından korkmuyorlar. Bu durumda hakkımızı arayacağımız, mağduriyetimizi telafi edecek bir mekanizma olmadığı için keyfe keder hareket ediyorlar. Tüm maliyete tüketici katlanıyor. Sonuç olarak şunu söyleyeyim: Yataş her açıdan pişmanlıktır. Asla bir daha ürün almam. Adlarının büyüklüğü ile mütenasip bir firma değil. Neden oldukları mağduriyet umurlarında değil. İnanın bir aylık tecrübem bunu net ortaya koyuyor.

Yataş Logo
Yataş18 Ocak 11:43

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler