Yataş ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fatih'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  2 Yorum

Yataş Somni Baza 150x200 Düzelmeyen Gıcırtı Ve Tıkırtı Sesleri

2.030görüntüleme
Fatih
Fatih 21 Kasım 2020 00:29

Samsun Atakum Örnek mobilyadan 23/02/2020 tarihinde Yataş Somni baza ve başlık satın aldık ve yaklaşık 2 ay sonra teslimat yapıldı kurulum yapıldı. Fakat ürünü daha kullanmadan her yerinden tıkırtı sürtme sesleri gelmeye başladığını fark ettik servis çağırdık (Servis No: 167358 ) Servis geldi daha yeni bazayı söktü içindeki zımbalardan dedi tekrar zımbaladı gitti. Aradan biraz zaman geçti tekrar diğer taraftan aynı sesler gelmeye başladı tekrar servis çağırdık servis tekrar söktü zımbaladı. Şimdi kullanıyoruz bu sefer diğer bölgelerden yine çatır çutur sürekli ses geliyor bu korona sürecinde sürekli servis çağırıp yatağı da bir süre kullanamıyoruz. Tekrar servis çağırıp yatağı söktürmek istemiyorum ve sorunlu olan bu yatağın değişimini ya da ücret iadesini talep ediyorum. Eğer bu şekilde bir uygulama yapmayacaksanız talebimin reddine dair bana bilgilendirme yapılmasını istiyorum ki hakkımı yasal yollardan arayayım.

Gelişme
Gelişme

1 hafta önce

Samsun Atakum Örnek mobilyadan 23/02/2020 tarihinde Yataş Somni baza ve başlık satın aldık ve yaklaşık 2 ay sonra teslimat yapıldı kurulum yapıldı. Fakat ürünü daha kullanmadan her yerinden tıkırtı sürtme sesleri gelmeye başladığını fark ettik servis çağırdık (Servis No: 167358 ) Servis geldi daha yeni bazayı söktü içindeki zımbalardan dedi tekrar zımbaladı gitti. Aradan biraz zaman geçti tekrar diğer taraftan aynı sesler gelmeye başladı tekrar servis çağırdık servis tekrar söktü zımbaladı. Şimdi kullanıyoruz bu sefer diğer bölgelerden yine çatır çutur sürekli ses geliyor bu korona sürecinde sürekli servis çağırıp yatağı da bir süre kullanamıyoruz. Bu süreç zarfında Yataş müşteri hizmetleri ürün değişimi için tekrar servis yönlendirdi servis ben evde yokken gelip bazanın üzerinde yürüyüp bu ses normal bunun için değişim vermezler deyip gitmiş. Ben detaylı resimleri ve videoyu ekliyorum. Bu ürün sorunlu ve Yataş gibi bir firma bu sorunu çözmek için direniyor.

Fatih
Fatih21 Kasım 2020 00:32

Aşağıda gerekli işlemleri ekliyorum ben yeni aldığım bazayı defalarca söktürdüm

Yataş Logo
Yataş21 Kasım 2020 09:46

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Alen
Alen02 Aralık 2020 01:12
 

Somni bazaların eğer aldığın alttan 4 ayaklı olan ise tamamı hatalı kardeşim ben tam 5 kere değiştirdim servis raporuyla her yerinden ses geliyor üretim hatalı son versiyonunda baza kısmında ayaklarıda farklı 6 ayaklı onlarda sorun yok ondan iste.

Fatih
Fatih02 Aralık 2020 01:26
 

Çok teşekkür ederim ilgili yorumunuz için

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler