sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Smart Match Teknolojisi

Rafi Rafi10 Ekim 12:39

6/12/2017'de Çorlu Yataş (Serbestler Mobilya) yatak cool action yatak siparişi verdik. Mağazada Numune olmadığı için Smart Match yatak bulma uygulamasını kullandık. Smart Match'in önerdiği yataklardan biri cool action olmuştu.

Mağaza çalışanlarının önerisi de bu yönde olunca yatakta karar kıldık. Yatak tam üç ay sonra bize teslim edildi. Eşim de ben de bel sorunu yaşadığımızdan Smart Match analizi sonucunda önerilen yatağı teslimat uzun sürmesine rağmen bekledik. Yatak bel ağrılarımıza iyi gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. Servis görevlisi gelip yatağı kontrol edeceklerini söylediler. Servis görevlisi geldi yatağı kontrol etti. Yatakta bir problem olmadığını belirtti.

Yatağın kendisinin iyi olmuş olabileceği ancak ancak yatağın bel ağrısı çeken bizler için uygun olmadığını ifade etmemize rağmen yapacak bir şeyleri olmadığı belirtildi. Yataş'a sorunun Smart Match uygulamasının kendilerini bağlaması gerektiğini anlatamadım. Bugün Yataş Web sayfasını incelerken Smart Match ile yatak alımında 120 gece deneme fırsatı verdiğinizi gördüm. Doğrusu da budur. Bu doğruyu geç keşfetmeniz bizim bahtsızlığımız mı oluyor. Yatağı Smart Match teknolojisine güvenerek aldığımızı, burada tüketiciyi yanıltma durumu ortaya çıktığını belirtmeme rağmen ürünü değiştirmediniz. Yatağı aldığımız günden beri mağduriyetimiz devam ediyor. Kurumsal bir firmaya yakışan tüketicinin haklılığını gördükten sonra gereğini yapıp mağduriyeti gidermektir.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Rafi 24 Ekim 12:36

En kısa süreden kastınız ne kadar bir süre?

Yataş Logo Yataş 10 Ekim 15:58

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler