07 Kasım
#12921660

Yataş Siparişim Teslim Edilmiyor

30/09/2019 tarihinde sipariş ettiğim 2 adet 120*200 yatak ve baza takımı Ekim ayı 25-26'sına kadar teslimat sözü verildi. Biz de markaya ve teslim sözüne güvenerek çocukların odasını önceden boşalttık. Bu tarihe kadar teslim edilmeyen ürünlerin teslimat tarihi için ilgili Yataş Group Stil Dekorasyon Sude Güler Kısıklı Mah. Bosna Bulvarı no.:29/1A-1 Üsküdar İstanbul adresine kayıtlı tacire bir türlü ulaşılamadı.


26 Ekim sonrası 6 Kasım'a kadar hem bayi hem çağrı merkezi defalarca arandı. Not bırakıldı. Geri dönüşler yapılmadı. Başka yetkililere ulaşma taleplerim olumsuz karşılandı bilgi ve yönlendirme yapılmadı. Bunun üzerine siparişimin iptal edilmesini talep ettim. Değerlendireceğiz dendi. 7/11/2019 bugün aradılar siparişiniz iptal edemeyiz, teslimat yapacağız ancak İzmit mağazamızda sayım var teslimat tarihini bildireceğiz dediler. Bana Yataş zorla ürün satmak istiyor. Artık Yataş Markasından nefret eder duruma geldim. Özel sipariş değil. Lütfen halen teslim edilmeyen ürünler için siparişimi iptal Edin artık.

Kudret Kudret 2.165 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi08 Kasım

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları