Yataş Sipariş İptalinde Sorun

Rabia Rabia1 hafta önce

Ev kuruyoruz. İnternetten yatak siparişi verdik. Havale yaptık. Bekliyoruz. Bir hafta sonra üretime yeni geçeceklerini söylediler. Geç kalındığı in iptal ettim. Para iadesi bekliyoruz. Mesaj geldi banka hesabınızı kontrol edin gün içinde yatacak diye. Bekliyoruz yok. 3 gün içinde yatacaktır. Bakıyoruz yok. 5 gün bir hafta. Yok. Sonra diyorlar ki sizin IBAN 'ınız neydi bugün hesabınıza atılacak para? Diyorum ki iade yapıldı diye bekliyoruz biz? Ne diye bekletiyorsunuz daha yapmadıysanız neden öyle geri bildirim yapıyorsunuz?  

Gün içinde hesabınızda olacaktır para diye kaç gündür 2350 lira para bekliyoruz. Sonra akşam 7 8 arası arayıp IBAN 'la isminiz uyuşmuyor deniyor. E yolladık gelecek dediniz? Daha yeni mi tenezzül ediyorsunuz IBAN'ımı oraya girmeye? Her aradığımda gün içinde yatacak deniyor ama o parayı birinin cebe attığından eminim artık. Saf yerine koydukları yeter artık. Gereken her yolu deneyeceğim. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 1 hafta önce

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler