sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Seven-z Lateks'e Sırt Ağrısı Çekmek İçin Para Vermişiz

Mehmet Mehmet18 Nisan 16:23

Geçtiğimiz yıl yatasın Smart match uygulamasından yararlandık ve bize 3 adet yatak önerdi, biz de önerdiği yataklardan birini tercih ettik. Seven-z lateks. Deneme süresi inde sırt ağrılarımız başladı ve bir Yataş bayisine gidip sorunu belirttiğimizde bize yastıktan olabileceğini yastığımızı değiştirmemizi önerdiler. Biz toplamda 3 çeşit yastık denedik ve kullandık fakat ağrılarımız her geçen gün daha da arttı.

Yatakta çökme olduğunu gördük servisi aradık fakat bunun vücudumuzun şekli olduğunu öyle büyük bir çökme olmadığını ve yapabilecekleri bir şey olmadığını belirttiler. Eskiden bel ve boyun ağrılarımız vardı artık sırt ağrımız da var. Eşim ve ben her gün belirli bir saate kadar yatakta uyuyabiliyor. Daha sonra rahat edemeyip kanepeye geçip orada uyumaya devam ediyoruz. Artık oturmak için aldığımız koltuklar bile yatağımızdan daha rahat.

Eşyalarımızı alırken yatağımızı özellikle Yataş'tan aldık ki ilerde pişman olmayalım almışken bir kere iyisini alalım diye fakat henüz 1 yıl olmadan biz yatağımızda yatamaz olduk. Hafta sonu olsun uyuyalım isterdik eskiden şimdi en son ne zaman istediğimiz kadar uyuduk hatırlamıyoruz. Resmen sırt ağrısı çekmek için üstüne dünyanın parasını vermiş olduk.

Şimdi ben Yataş'a soruyorum bu mu Yataş kalitesi bu mu Smart match uygulamasının anlamı, şikayetçi olacağım ve rahat edemeyeceğim bir ürüne mi yönlendirdiniz beni, uyku ve vücut konforumu kaybetmem ve ağrı çekmem için mi? Aldığımız yatak ucuz bir yatak değil ki atıp yenisini alalım, o kadar para verince insan çaresiz kalıyor. Yataş'tan çözüm bekliyoruz. Lütfen en azından yatağımızı değiştirin.

Cevaplar

profile-icon Mehmet 27 Nisan 15:14

Tebrikler arayıp size sürpriz bir hediyemiz var diyerek süreci kapatmaya çalışmak zaten Yataş a yakışırdı tebriklerrrr

Yataş Logo Yataş 18 Nisan 17:03

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler