sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Selena Premium Yatak Yüzünden Acı Çekiyorum!

Gizem Gizem4 ay önce

Eylül ayında düğünümüz oldu. Selena Visco Premium yatak aldık. Eşim normalde sırf bel ve sırt ağrısı çeken biri olduğum için bu yatakta ısrarcı oldu bütçemizin fazlası olmasına rağmen aldık. Her sabah ağrı yüzünden uyanıyorum. Yer yatağında yatsam daha rahattır. Bel ve sırt olarak hayatımda çekmediğim ağrıyı çekiyorum. Yatak bel desteği sağlamak yerine yakında sakat edecek. Artık psikolojim de bozuldu bu olay yüzünden. Ne yapacağımı şaşırdım. 1 aydır hayatım zehir oldu.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gizem 4 ay önce

Sorunumu çözmediniz. Özür hediyeniz siz de kalsın. Hiçbir şekilde tarafıma bir daha ulaşmanızı istemiyorum. Kişisel verilerimin kullanımı için de elinizde onayım yoktur bilginize.

profile-icon Gizem 4 ay önce

Perihan hanım bugün bana ulaştı. Hijyenik bir ürün olması sebebi ile urunun iade ya da değişim olmayacağını iletti. Firmanın bu tutumunu kınıyorum. Personelleri için de müşteriye bu bilgiyi iletmek kolay değildir diye düşünüyorum. Perihan hanıma geri dönüşü ve yardımcı olmaya çalıştığı için teşekkür ediyorum.

Yataş Logo Yataş 4 ay önce

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler