09 Nisan 2013 #1732877

Yataş Sağlık Sorunu Yaratan Yatak!

09.12.2011 tarihinde,Beşgen Mobilya'dan çift kişilik yatak aldım.Satış elemanı arkadaş bize yatağın üstün özellikli olduğunu, uykuda dönerken, yan tarafta yatan kişinin hareketlerimden etkilenmeyeceğini söyledi. Biz de fiyatı diğerlerinden yüksek olmasına rağmen bu yatağı tercih ettik. Yatağı kullanmaya başladıktan bir süre sonra belimde ciddi ağrılar başladı.


Konuyla ilgili 28.05.2012 ve 21.03.2013 tarihlerinde iki kez eve servis geldi. Gelen arkadaşlar yatakta herhangi bir sorun olmadığını belirttiler.Uzun yıllardır Yataş yatak kullanıyorum ama ilk kez böyle bir sorunla karşılaşıyorum.Tarafıma,acilen firma tarafından,geri dönüş yapılmasını rica ediyorum.

Senem 495 Okunma

Cevaplar

  • Senem10 Mayıs 2013

    Merhaba; tarafımıza yapılan çağrı ile konuyu çözüme ulaştıramadık. Yanlış ve yalan bilgi verilerek yapılan satış sonrasında oluşan memnuniyetsizliğimizin acilen çözülmesini rica ederim. Sonuçta ürün bir tshirt vs gibi ucuz bir ürün değil. Yani gözden çıkarılabilecek bir ürün değil. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

  • Yataş Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön