12 Şubat
#11578331

Yataş Prestige Prime Yaylı Yatak Çöktü!

Annemin ciddi bir bel problemi olduğu için rahat edebileceği iyi bir yatak almak istedim. Bu tip rahatsızlıklar için en iyi yatağın Yataş Prestige olduğunu söylediler. Daha makul fiyatlarda başka yataklar varken bu yatağı tercih edip aldım.


10 sene garantili bir yatak olduğunu söylediler. Yatakta bir süre sonra gözle görülür bir çökme meydana geldi. İlgili yerleri aradım. Kontrol için geldiklerinde çökmenin 3 cm den az olduğunu değişim yapamayacaklarını söylediler. Ayrıca yatağı 10 günde bir önü arkası ayak ucu baş ucu yer değiştirmemiz gerektiğini bildirdiler.


Bu yatağı annemin bel problemi olduğu için aldım. Elinde yarım kiloluk bir poşet tutması yasak olan bir insan yatağı devamlı nasıl değiştirebilir ki? Böyle bir kullanım şekli kabul edilebilir değil. 60-65 kilo olan bir kişinin yatakta çökme meydana getirmesi yatakta sorun olduğunu gösterir. 150 kg biri yatsa eh bir derece diyeceğim.


Eğer bu seri sıkıntılı olarak üretilmiş ise, Yataş'ın adına yakışır şekilde hatasını kabul edip para iadesi veya değişim yapmasını talep ediyorum. Aksi takdirde haklarımı mahkemede, sosyal medyada sonuna kadar arayacağım.

Nalan Nalan 23.153 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi15 Şubat

    Sayın NALAN K, İletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimiz tarafından hassasiyetle değerlendirilmiştir. Konu hakkında tarafınız ile iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, YATAŞ A.Ş Bize buradan da ulaşabilirsiniz; Web: www.yatasbedding.com.tr Hizmet Merkezi: 444 0 987

  • Yataş Temsilcisi15 Şubat

    Sayın NALAN K, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. YATAŞ ailesi olarak her türlü taleplerinizin işleme alınması ve şikayetlerinizin çözüme kavuşturulması adına gereken hassasiyet öncelikli hedeflerimiz arasındadır. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili en kısa sürede tarafınızla iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, YATAŞ A.Ş Bize buradan da ulaşabilirsiniz; Web: www.yatasbedding.com.tr Hizmet Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler