Yataş Pişmanlıktır!

Yiğit Yiğit11 Şubat 14:53

annem yataş'tan 3 ay önce baza ve yatak satın aldı, kadına demişler ki eski yatağınızı alacağız, yenisini kuracağız. eski yatağı almışlar bir de üzerine götürme parası 75 tl para tahsil etmişler. annem itiraz edip telefon etmiş biz sizinle öyle bir şey konuşmadık deyip genede koca yataş firması yaşlı kadından parayı almış, annemde yatak ortada kalacak ben ne yaparım diyerek parayı vermiş. 

bunu yapan mağazada izmir, karşıyaka s***** mah. yataş bedding mağazası h***** s***** ortaokulu karşısında, buradan zamanında salon takımı da almış. yeni aldığımız yatak kötü. eski yatak daha iyiydi, her tarafından ses geliyor sanki 20 yıllık yatak, memnun değiliz. yatağı da teslim ederlerken hiçbir evrak verilmedi. müşteri hizmetleriyle konuştum isim soy isimden annemi bulamıyorlar. elimizde teslim fişi bile yok. koca yataş sistemden müşteri ad soyaddan fatura bilgilerine ulaşamıyor. kısacası mağaza sıkıntılı sattıkları malın arkasında durmuyorlar.

Cevaplar

profile-icon Yiğit 23 Şubat 07:10

Yani uykuyu bırakın sağlıklı uyumayı, alttaki komşular rahatsız oluyorlar bu nedir yaa? ArGe, Kalite Kontrol, ne iş yapar bu firmada, video ekliyorum sesle alakalı izleyin diye boyutu büyük olduğu için eklenmiyor, koca Yataş ayıp yaaa.

profile-icon Yiğit 23 Şubat 05:59

Daha hala yatağın gıcırtısı devam, haksız alınan 75 TL hala tarafımıza iade edilmedi. Bu olayı birkaç kişiye daha yapan personel zaten işten çıkarılmış, isten çıkarılan personelden alınıp bize verilecekmiş :) ) )

profile-icon Yiğit 17 Şubat 13:27

Şikayetimle alakalı firma tarafından tarafıma dönüş yapıldı. Konuyla ilgili servis yönlendirildi ve de sıkıntı yaşadığımız mağaza yetkilileri tarafından tarafımıza yaşatılan sıkıntıdan dolayı özür dilendi.

Yataş Logo Yataş 12 Şubat 11:27

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon, SMS ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Yiğit 23 Şubat 05:55  

    Daha hala yatağın gıcırtısı devam, haksız alınan 75 TL hala tarafımıza iade edilmedi. Bu olayı birkaç kişiye daha yapan personel zaten isten çıkarılmış, isten çıkarılan personelden alınıp bize verilecekmiş :) ) )

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler