21 Ekim 2016 #6747286

Yataş Pişmanlığı

Bundan yaklaşık 4 ay önce tüm evimi Yataş'dan döşedim. Özellikle sorarak en iyi ve en pahalı yataklarından bir tanesi olan prestige prime i aldım. 1 ay kadar önce eşimle birlikte bel ve sırt ağrısı şikayeti ile hastaneye gittik gereken kontroller yapıldı ve fiziksel olarak bir problem olmadığını yatak ile ilgili olduğu doktor tarafından söylendi. Yataş firmasını aradığımda memnuniyetsizliğimi dile getirdim. Bana önerdikleri yatağın sağlığımı bozduğunu ve günlük hayatımı etkilediğini söyledim fakat firma müşteri kaybetmeye o kadar odaklı lakayıt bir tavırla kişisel bir beğenmeme yüzünden değişiklik yapamayacaklarını dile getirdiler. Bundan sonra Yataş üzerinden hiçbir alım yapmayacağım ve firmanın nasıl bir firma olduğunu müşterisine değer vermediğini her fırsatta dile getireceğim. Tok satıcılık dedikleri böyle bir şey.

Onur 3.469 Okunma

Cevaplar

  • Onur25 Ekim 2016

    Firma cevap olarak dönüş yaptı. Yatağı satış yerinde deneyerek aldığımı bu yüzden yapabilecekleri bir şey olmadığını söyledi. Showroomlarda yatakları nasıl deneyebiliriz? 2 dk yatmakla ürün denenmeyeceğini bilmiyor musunuz. Sahtekarlık bu. Sattığınız ürünün arkasında duramıyorsunız daha. Kimseye önermiyorum. Yataş'tan uzak durun.

  • Yataş Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön