27 Temmuz 2015

Yataş Parayla Rezil Olmak Diye Buna Denir!

03.06.2015 tarihinde Yatak-baza ve başlık aldık. (almaz olaydık) yatak ve bazayı 2 hafta sonra. Başlığı ise hala (25/07/15) alabilmiş değiliz. İşin daha da can sıkıcı tarafı, her aradığımızda bir teslimat süresi almamız. (Önümüzdeki hafta, bayram sonrası. Bu hafta sonu. ) Yataş gibi bir firma, kurumsal olup, bu kadar amatör bir bayii ile nasıl Çalışıyor anlamak mümkün değil.
Bir bayii bir satış ofisi telefonlara neden bakmaz. (aslı da cevap basit. Numarası gözüktüğü için, verecek cevabı olmadığı için.)
En son bugün (25/07) teslimat yapılacağını yüz yüze gidip sorduğumuzda söyleyen firma saat 18:35 itibari ile hala yapmış değil ve yine telefonlara bakmıyor.

Aykut 705 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön