sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Online Sipariş Eksik Kargolama

Nil Nil25 Ekim 09:12

12.10.2020 tarihinde online olarak verdiğim siparişimde 3 ürün satın almıştım. 20.10.2020 tarihinde kargoyu teslim aldığımda 2 ürün geldi. Kargo firmasıyla iletişime geçmem sonucunda, firmadan 2 ürün kargolandığı söylendi. Daha sonra Yataş'ın hem müşteri hizmetleri yoluyla hem de online olarak 5885311 numaralı bildirim kaydını oluşturarak, durumun incelenmesini talep ettim. Tarafıma hala bir dönüş yapılmadı. Böyle bir firmanın kargolamadaki özensiz ve dikkatsizliği üstüne bir de geçen bu süreçte soruna hala çözüm üretememesi gerçekten büyük bir imaj sorunu.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Nil 4 hafta önce

Belirttiğiniz çözüm şeklini zaten önceden denemiştim. Dün tekrar müşteri hizmetlerini aradım ancak ne dün ne bugün bir dönüş olmadı. 1 haftayı geçti hala bir çözüm yok. "... Hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz." kısmı hiçbir yolla hiçbir şekilde sağlanamıyor. Sizin tarafınızda yapılan hatanın detayı müşteri sorunu çözülerek araştırılabilir. Kargo firmasını aradığınızda kendilerine 2 ürün teslim edildiğini kolaylıkla söylüyorlarken, "tarafınızdaki gerekli inceleme" kısmı, müşteri mağduriyeti giderildikten sonra arka tarafta incelenmelidir. Ödemesini yaptığım ürün, sizin hatanız yüzünden hala elime geçmedi. Bunun sonucunda Tüketici Hakları'na başvuracağım gibi duruyor!

Yataş Logo Yataş 25 Ekim 11:59

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler