Yataş Müşteriyi Bilgilendirmeden Bazaya Uygun Olmayan Yatak Satıyor

Evrim Evrim13 Ekim 18:07

Yaklaşık 3 ay önce Yataş bedding mağazasından Smart track model yatak satın aldık. Söz konusu yatak Yataş'ın Premium serisi, yani en üst sınıf yataklarından biri olmasına rağmen geldiği ilk günden beri bel ve sırt ağrısından uyuyamadık. Satın aldığımız Yataş Bedding mağazasına gittiğimizde (Yavuzlar Beyaz Eşya) alışma süresinin 2 ay olduğunu söyledi ve bizi yolladı. Bekledik alışmayı ancak ağrılarımız artınca yatakta bir sorun olup olmadığını anlamak için eve Yataş servisini çağırdık. 

Servis, yatakta sorun olmadığını, bazamızın latalı baza olması nedeniyle sorun yaşadığımızı söyledi. Hatalı bazalara sadece visko yatakların uygun olduğunu, bizim aldığımız paket yaylı yatağa düz bazanın uygun olduğunu söyledi. Bizim yatağımızı aldığımız yerden bize böyle bir bilgi verilmediğini söyledik. Yatağın kullanım kılavuzunda yazdığını söyledi. Yatak bize teslim edilene kadar kullanım kılavuzunu görme şansımız yoktu. Bize satıcının baza türümüzü sorup ona göre bilgi vererek yatağı satması gerekirdi. Satın aldığımız Yataş bayisi Yavuzlar Beyaz eşyaya gidip durumu anlattığımızda "ben ne bileyim sizin yatağı nerede kullanacağınızı belki yerde kullanacaksınız, bazanızı kendiniz bileceksiniz" cevabını aldık. 

En üst seviye en pahalı yatağı da alsanız Yataş arkanızda durmuyor. Ücreti karşılığında bazanızı düz hale getirelim dediler. Yardımcı olmadılar. 5000 liranın üzerinde para verip aldığımız yatak omurgamızı hasta etti. Hala Yataş'a para verip bazamızı düzelttirmek zorundayız. Çünkü satış temsilcileri bize eksik bilgi verdiler. En azından özür olarak ücretsiz şekilde bazamızı düzeltebilirlerdi. Tüketici haklarımızı kullanacağız.

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 13 Ekim 19:23

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler