sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Müşteri Temsilcisinin Davranışı!

Merve Merve4 yıl önce

Yataş home da masko şubesinde müşteri temsilcisi adı altında daha müşteri ile konuşmayı bilmeyen N**** isimli şahıs! Siz nasıl böyle insanları çalıştırabiliyorsunuz. Ürünümün yetişmediğinden ötürü bilgi almak istiyorum bu şahıs ne yapayım hokus pokus mu yapayım diyerek suratıma telefon kapatıyor.

Yataş ile ilgili bütün olumlu düşüncelerim yerele bir sıfır bu kadar kaba insanları bizlerle muhatap ettiğiniz için şikayetçiyim ve her yere yayacağım anlatacağım bu durumu. Nasıl bir müşteri memnuniyetiniz var sizlerin. Bu kişiden şikayetçiyim ve Yataş ile ilgili düşüncelerim şuan tamamen negatif!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Merve 4 yıl önce

Hala utanmadan çağrı merkezinin numarasını verip arayın diyecek kadar müşteriye hizmette sıfır bir firmasınız! Ben mi size hizmet vereceğimde ben sizi arıyorum! Yataş Firması batmış bir firma berbatsınız!

Yataş Logo Yataş 4 yıl önce

Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

profile-icon Merve 4 yıl önce

Yataş home da masko şubesinde müşteri temsilcisi adı altında daha müşteri ile konuşmayı bilmeyen nevzat isimli şahıs! Siz nasıl böyle insanları çalıştırabiliyorsunuz. Ürünümün yetişmediğinden ötürü bilgi almak istiyorum bu şahıs ne yapayım hokuspokusmu yapayım! ! Diyerek suratıma telefon kapatıyor bu ne rezillik bu ne argo tavırlar bu ne seviyesizliktir! ! Yataş ile ilgili bütün olumlu düşüncelerim yerele bir sıfır bu kadar seviyesiz insanları bizlerle muhatap ettiğiniz için şikayetçiyim ve her yere yayacağım anlatacağım bu durumu! Nasıl bir müşteri memnuniyetiniz var sizlerin! ! Bu kişiden şikayetçiyim ve Yataş ile ilgili düşüncelerim şuan tamamen negatif!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler